Johanite.cz

Online magazín

Bazénový vysavač, pomocník, který by vám neměl chybět


Vy ještě nemáte bazénový vysavač? Tak jeho pořízení neodkládejte. Podstatně vám ulehčí práci a údržbu vašeho bazénu a stane se nezbytným pomocníkem. Bazén je třeba pravidelně čistit, k tomu ale potřebujete šikovné pomocníky.
I když se o bazén i vodu v něm perfektně staráte, nenápadné mikroskopické částečky špíny se postupně usazují na stěnách i na dně bazénu a časem se stanou viditelnými, v tu chvíli už je ale většinou pozdě a zasažena je i voda.relax

Předcházejte vzniku nežádoucích jevů

Předcházet vzniku nežádoucích jevů můžete nejen filtrací a chemickými přípravky, ale právě také vysavačem, třeba tím ručním. Ten si dokonale poradí s nečistotami v koutech, na stěnách i u dna a snadno se jich zbaví.
·         Ruční bazénový vysavač je ideální pomocník v případě menších bazénů. Jednoduše ho můžete ovládat pomocí teleskopické tyče a věnovat se každému místečku v bazénu jak dlouho potřebujte, žádná nečistota vám tak neuteče a bazén bude dokonale čistý.
 
·         V závislosti na zvoleném kartáči či příslušenství se můžete věnovat samostatně stěnám, koutům či dnu. Pro každé místo máme speciální kartáč, aby byl účinek maximální.
 
·         Rovněž je jedno, jaký povrch váš bazén má, ruční vysavač lze využít takřka všude, musíte mít ale filtraci, ke které bude vysavač připojen.

336x280-erotickepradlo1-1429533360.jpg

Mít bazén stále jako nový, je to možné

Přesvědčte se o výhodách bazénového vysavače a podívejte se na bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac-rucni. Máme pro vás spoustu kvalitních výrobků za příznivé ceny, které vám s péčí o váš bazén výrazně pomohou.
Chcete-li mít bazén vždy dokonale čistý a vodu krásně průzračnou, používejte kromě filtrace a chemický přípravků i ruční bazénový vysavač. Koupání tak bude vždy radost, protože voda bude za každých okolností v perfektní kondici a bazén bude stále jako nový. dno

Bazénový vysavač, pomocník, který by vám neměl chybět
Ohodnoťte příspěvek